Rental Mobil Malang di NAYFA Trans

Rental Mobil Malang di NAYFA Trans Kui olete kunagi tööle auto oled ilmselt tuttav suur kiirus libiseda, et kummaline nähtus, kus ettenägematud kulud saavad lisada oma arve viimasel hetkel. Sa arvasid, et auto pidi maksma, mida ta ütles veebilehel, kuid see on teine ​​lugu kui ees kuni rentimine counter. Suurim ootamatud kulud tõenäoliselt liigne vähendamine toote pakutud autorent kui viis vähendada oma vastutust, kui seal on kahju autost. Siis on küsimus, kas sa seda tegelikult vajavad.

See võib olla raske ühe vastata, kui seal on järjekord kannatamatu puhkajaid ootavad taga sind rent counter. Nagu alati, maailma autorent kindlustus on keeruline, segane ja levinud keeruline vähe üksikasju. Selleks ajaks, kui maksad, et vähendada oma vastutust, reklaamitud päevatasu saab peaaegu kahekordne. Palgata põhi majanduse auto Melbourne'is ilmaprognoos Avisest saate näiliselt maksma 34,40 $ päevas, kuid vähendada oma ületava alates $ 3017 kuni $ 342, saate slugged täiendava $ 24 a päev. Rental Mobil Malang di NAYFA Trans

Sest hämmingus klient, kes ei taha jätta hätta, siis auto hind läks alates $ 34 kuni $ 58 a päev - kõik umbes kahe minutes.One tööstuse allikas ütles meile, et liigne vähendamine tooted on kus autorendifirmad teha enamiku oma raha. Europcar pressiesindaja eitas seda, samas kui Hertz pressiesindaja tunnistas, et "abistav tulud" kaasa püsiva tagasipöördumise. Mis on odavaim viis vähendada autorent liigne?

Hea uudis on olemas paremaid viise, kuidas vähendada oma liigse vastutuse kui rõhk-müügi tooteid foisted Saa autorent ettevõtted. Paljud alternatiivsed kindlustustooted on odavam ja vähem erandid. Kuid neil ei pruugi olla nii mugav. Kui sul vrakk oma rendiauto, siis võib-olla maksma hoole rendifirma kahju eest ja siis väidavad nad tagasi oma valitud kindlustusandjaga. Me arvame, et see on väike hind maksta, teades, mida sa saada enne ja maksavad madalama preemiaid.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !